Остання редакція: 29 лютого 2016

Ентомофауна в саду

21 вересня 2015 року викладачі кафедри захисту і карантину рослин С.В.Суханов і А.С.Слонь провели практичні заняття із студентами 31-зр та 61-зрм груп у саду. Мета заняття – визначення ентомофауни багаторічних насаджень на різних сортах яблуні.

На лабораторних заняттях студенти вивчили методи моніторингу та збору комах, ознайомились із основними радами шкідливих комах та особливостями їх розвитку.

Викладачі ознайомили студентів із приладними методами, які використовують у моніторинзі комах.

У саду студенти мали змогу наочно спостерігати основні типи пошкодження рослин, самостійно проводили ентомологічне косіння та відбирали ґрунтові розкопки для визначення видового складу ентомофауни.

Такі заняття на дослідних ділянках стали традиційними для кафедри захисту і карантину рослин, вони дають змогу студентам закріпити теоретичні знання та отримати необхідний досвід роботи в польових умовах.

Анна Слонь, асистент кафедри захисту і карантину рослин