Остання редакція: 24 травня 2019

Наші студенти – найкращі!!!

Наші студенти – найкращі !!!!!

Студенти кафедри захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва ведуть активну наукову та студентську діяльність!!!

Спеціальність «Захист рослин» - цікава і нелегка. За період навчання студенти вивчають багато спеціальних дисциплін, готують курсові роботи, збирають гербарій рослин і колекції комах, проходять різноманітні практики

Але це не означає, що вони весь свій час проводять над книжками в бібліотеці чи працюючи за комп’ютером. Часу та енергії вистачає і на активну життєву позицію та на різносторонній розвиток.

За 2018-2019 навчальний рік вони відвідали краєзнавчий музей

музей культури і побуту в м. Умань

,

брали участь у конкурсі «Агро 2019»

,

ознайомилися з писанкарством України і попробували себе у цій справі

,

брали участь у I турі Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів зі спеціальності «Захист і карантин рослин» та їдуть для участі у II турі у Харківський НАУ ім. В.В. Докучаєва (м. Харків) і навіть навчаються на двох спеціальностях відразу

Плани на майбутнє ще грандіозніші: екскурсія в дендропарк «Софіївка», відвідування інших музеїв м. Умань, ознайомлююча поїздка на Агрохолдинг «НІБУЛОН»

Приєднуйтесь до студентської родини «Захист рослин»!!!