Остання редакція: 22 жовтня 2017

Планові розкопки на посівах озимини кафедри захисту і карантину рослин

18 жовтня 2017 року С.М. Мостов'як та аспіранти кафедри захисту і крантину рослин Р.В. Чухрай та В.С. Медвідь провели грунтові розкопки на посівах озимини з метою визначення та контролю фітосанітарного стану озимих культур в осінній період.

Розкопки проводолись за загальноприйнятими методиками, усі зібрані шкідливі об'єкти були зібрані та збережені для подальшої ідентифікації. Крім того, були проведені розкопки на ділянках де були зібрані пшениця озима, ячмінь озимий, ячмінь ярий для визначення ентомокомплексу шкідників, які залишились після вегетації культур.

Даний захід важливий для визначення оптимальних строків захисту культур при перевищенні шкідниками економічного порогу шкідливості та визначення зимових стадій шкідників.