Остання редакція: 29 червня 2018

Продовження міжнародної співпраці – зустріч випускників

В цьому році з 29 квітня по 18 травня я проходила наукове стажування по темі «Інноваційні технології в садівництві і виноградарстві» в Міжнародному навчальному сільськогосподарському центрі МАТС при Міністерстві іноземних справ Ізраїлю.

Організаторам стажування завжди цікава подальша доля їх випускників. Тому 26 червня Посольство Ізраїлю в Україні організувало в Shalom Club зустріч випускників з нагоди 60-річчя MASHAV.

З вітальним словом перед випускниками різних років і навчальних курсів виступив  Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні пан Еліав Бєлоцерковські.

Випускники мали нагоду зустрітися із «старими» друзями та завести нові знайомства.

Хочеться подякувати координатору проекту  MASHAV в Україні Ірині Олейник та Голові Політичного відділу посольства Пані Реут Бен Нафталі, які доклали грандіозних зусиль для організації зустрічі.

В подальшому планується продовження співпраці з кафедрою захисту і карантину рослин Уманського НУС.

Випускник MASHAV 2018 року доцент кафедри захисту і карантину рослин           Ірина Кравець