Остання редакція: 18 березеня 2018

Відкрита лекція "Інноваційні шляхи рішення проблем АПК (агропромислового комплексу)"

За сприяння посольства Ізраїлю в Україні кафедра захисту і карантину рослин 16 березня 2018 року організувала зустріч з головою політичного департаменту посольства Ізраїль Реут Шапір Бен-Нафталі, експертом Міністерства сільського господарства Ізраїлю – Борисом Бортманом та координатором проекту Машав Іриною Олейник.

Гостей представила доцент кафедри Ірина Станіславівна Кравець.

З вітальним словом виступили представники посольства Ізраїлю  Реут Шапір Бен-Нафталі та Ірина Олейник. Борис Борман підготував для слухачів цікаву лекцію про інноваційні шляхи рішення проблем АПК.

Лекція була наповнена цікавою інформацією не лише для науковців, а і для студентів. Всі з зацікавленням слухали про рівень сільського господарства Ізраїлю, яке не маючи грунтово-кліматичних можливостей України, вирощує в пустелі величезні врожаї різноманітних сільськогосподарських культур.

Кафедра захисту і карантину рослин в знак подяки за цікаву лекцію вручила Борису Бортману навчальний посібник «Інтегрований захист плодових культур», з підписами авторів.

Присутні з гостями зробили фото на згадку про зустріч

Організатор зустрічі, доцент кафедри І.С. Кравець

Фото В.Медвідь, В. Фелоненко.