Остання редакція: 11 травня 2017

ІІІ місце на першій Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Захист рослин»

Протягом 24-26 квітня 2017 р. на базі факультету захисту рослин Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва вперше відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Захист рослин»,  в якому взяли участь 32 здобувачі вищої освіти з 9 аграрних вишів України: Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва, Житомирського національного агроекологічного університету, Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Уманського національного університету садівництва, Сумського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Луганського національного аграрного університету. Одеського державного аграрного університету та Херсонського державного аграрного університету.

Уманський національний університет садівництва був представлений командою із двох студентів 41 – зр групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Гоми Ірини Юріївни і Фелоненко Вікторії Василівни які стали переможцями I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Захист рослин» та доцента кафедри захисту і карантину рослин Суханова Святослава Всеволодовича.

Переможців визначали за сумою балів, які вони набрали в результаті трьох етапів конкурсу: завдання із загальної та сільськогосподарської ентомології, завдання із загальної та сільськогосподарської фітопатології та завдання з фітофармакології, кожен з яких складався з теоретичної частини (тестових завдань) та практичної частини. В результаті напруженої та безкомпромісної боротьби переможцями стали:

І місце – Мирось Інна магістр першого року навчання Харківського національного аграрного університету імені В. В. Докучаєва

ІІ місце –(не було присудженонікому)

Вітаємо Гому Ірину Юріївну з третім місцем!!!

Колектив кафедри захисту і карантину рослин