Остання редакція: 26 квітня 2018

Засідання секції наукового гуртка кафедри захисту і карантину рослин приуроченої до 215-річчя від дня народження О.Д. Нордмана

Засідання секції захисту і карантину рослин відбулося 25 квітня 2018 року.

На засіданні були присутні студенти 21зр, 31зр, 41зр, 11м-зр, 11к-зр, 11м-зр, а також 11м-зг (закритий ґрунт), що навчаються за спеціальністю «Захист і карантин рослин», «Закритий ґрунт», викладачі та гості кафедри.

На секції було заслухано 16 доповідей, серед яких наукові доповіді, що стосуються ентомології та засобів захисту рослин від шкідників – 10 доповідей, доповіді, що стосуються фітопатології та засобів захисту рослин від хвороб – 5 доповідей, одна доповідь  - з історії наукового студентського гуртка кафедри захисту і карантину рослин, про що доповідала староста гуртка Логвінова Наталія.

Серед кращих доповідей відзначили доповідь старости бюро гуртка Логвінової Наталії, яка виступала з доповіддю про історію наукового студентського гуртка,

студентів: 11 м-зр групи Фелоненко Вікторію (наук. кер., к.с.-г.н. І.С. Кравець)

Зінченка Ігора (наук. кер., к.с.-г. н., С.М. Мостов’як)

Кротюка Артема (наук. кер., к.б.н., доцент Ж.П. Шевченко)

Котова Володимира (наук. кер., к.с.-г.н. О.Г. Сухомуд).

В обговоренні доповідей та роботи секції приймали участь студенти різних курсів (Сушинський Назар, Химич Катерина, Фелоненко Вікторія, Маценко Лідія, Кротюк Артем, Слупіцький Андрій, Юрчак Наталія, Богомаз Юлія, Лаврик Денис, Гуржій Альона), професор Яновський Ю.П., доценти Суханов С.В., Сухомуд О.Г., Шевченко Ж.П., аспіранти, викладачі Чухрай Р.В., Медвідь В.С., Кравченко О.В.

Серед активних організаторів з підготовки і проведення секції захисту і карантину рослин Всеукраїнської студентської наукової конференції приуроченої 215-річчю від дня народження Нордмана Олександра Давидовича були Стрембіцька Ольга (11к-зр), Семенюк Степан (41зр), Плиткін Олександр (41зр), Коханівська Світлана (41зр), Логвінова Наталія (11к-зр), Юрчак Наталія (11м-зр), Богомаз Юлія (11м-зр), Лаврик Денис (11м-зр).