Остання редакція: 03 липня 2024

75-й ювілейний симпозіум із захисту рослин на базі університету Бельгійського міста Гент

Доцент Світлана Мостов’як і аспірантка Вікторія Попроцька взяли участь в  ювілейному 75 му симпозіумі із захисту рослин.  Форум відбувся 21 травня 2024 року на базі університету Бельгійського міста Гент. Цей захід є головним у світі майданчиком презентації найновіших наукових здобутків у галузі захисту рослин.

Участь у цьому заході вже стала традиційною для науковців кафедри захисту і карантину рослин.  В 2024 році на симпозіумі обговорювалися проблеми аборигенних та інвазивних видів шкідливих організмів; проблеми екологічно орієнтованого захисту рослин.  Доповідь авторства  Світлани Мостов'як, Вікторії Попроцької та Андрія Березовського викликала інтерес і отримала позитивні відгуки учасників форуму, географія якого охоплювала практично всю планету від Японії до Австралії, Від ПАР до Канади.