Остання редакція: 17 грудня 2020

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Актуальні питання захисту рослин в Україні»

16 грудня 2020 р. була проведена

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція

«Актуальні питання захисту рослин в Україні»

Конференція проходила на базі кафедри захисту і карантину рослин Уманського НУС в онлайн форматі з використанням програми Zoom. Учасники  конференції працювали в наступних секціях:

1. Фітопатологія

2. Ентомологія

3. Інтегрований захист рослин

4. Карантин рослин

В роботі конференції взяли участь 27 осіб, серед них студенти, магістранти, аспіранти, науково-педагогічні працівники та науковці із 4 закладів вищої освіти України.

Усі учасники конференції приймали активну участь у дискусії та обговоренні матеріалів.

Під час роботи в онлайн режимі були розглянуті цікаві питання, що пов’язані з біологією збудників хвороб, шкідників та захисту від них сільськогосподарських культур.

По закінченню проведення наукового заходу буде видано збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції  «Актуальні питання захисту рослин в Україні».

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам за змістовну та плідну співпрацю!

Викладач кафедри захисту і карантину рослин  Роман Чухрай