Остання редакція: 20 листопада 2018

Екскурсія до краєзнавчого музею

Студенти спеціальності «Захист рослин» надзвичайно мобільні  і допитливі – це і привело їх до краєзнавчого музею міста Умань.

Працівники музею радо зустріли нових відвідувачів і провели ознайомчу екскурсію по виставковим залам, показуючи рідкісні експонати. Студенти із зацікавленістю слухали про історію і сьогодення міста.

В музеї паную цікава атмосфера зустрічі з минулим. У ньому зберігаються картини, рукописи, речі і предмети, які з’явилися за довго до нас. Все це має велику культурну та історичну цінність.

Екскурсія в краєзнавчому музеї починається з доісторичних експонатів -  знаряддя праці первісної людини, твори найдавнішого мистецтва, зброя та багато іншого.

Проходячи по залах музею, можна побачити як удосконалювалися люди, стаючи більш умілими та майстерними .

Сучасні експозиції радують око. У всьому своєму різноманітті представлені шедеври народних ремесел, роботи фотохудожників, скульпторів, живописів – всіх тих, кого в повній мірі можна назвати творцями історії України.

Студенти: Цинкатирук Т., Логінова Н., доцент кафедри захисту і карантину рослин Кравець І.С.