Остання редакція: 03 грудня 2018

Екскурсія до музею Культури та побуту України

Екскурсія до музею
"Культури та побуту Уманщини "
        Студенти спеціальності "Захист рослин" цікавляться культурою та звичаями нашого краю, тому організували похід до музею "Культури та побуту Уманщини".
        Працівники музею були приємно здивовані, що саме студенти спеціальності "Захист рослин" відвідали цей музей.
Проведена екскурсія по залам, де були представлені вироби з дерева, ткацький станок та вироби, колекція писанок, стелажі з різними виробами гончарства – від іграшок до об'ємного посуду.
         Для кожного із студентів було організовано "Майстер-клас" по виготовленню глиняної іграшки.
         Студенти були приємно вражені від побаченого і що могли себе відчути трішечки майстрами цієї справи. Готові вироби залишили ще на сушіння та випалювання, тому іграшка буде на пам’ять про студентські роки.
Студентка Логвінова Н., доцент кафедри захисту і карантину рослин Кравець І.С.