Остання редакція: 12 лютого 2021

Innovative Irrigation and Plant Protection Technologies for Sustainable Crop Production and its Impact on the Environment

У період з 2 по 10 лютого викладачі та студенти кафедри захисту і карантину рослин приймали участь у міжнародному вебінарі "Innovative Irrigation and Plant Protection Technologies  for Sustainable Crop Production and its Impact on the Environment".

Даний курс вебінарів був організований завдяки плідній праці доцента кафедри Кравець Ірини Станіславівни, завідувача кафедри Крикунова Ігора Володимировича та старшого викладача Адаменка Дмитра Михайловича з Ізраїльським агенством міжнародного співробітництва в області розвитку Міністерства закордонних справ МАШАВ та  його сільськогосподарського навчального центру МАТС . Зустріч доповідачів з слухачами відбувалась в онлайн режимі за допомогою програми ZOOM та складалась з 4 сесій:

2.02.2021 -  Opening Session & Greetings:

- Representative of the Israeli Embassy in Ukraine

- Representative of MASHAV An introduction to environmentally friendly chemical plant protection treatments (Общие сведения о правильной химической обработке растений и её влияние на окружающую среду) Eng. Boris Bordman;

3.02.2021 - Implementation of innovative spraying techniques for greenhouse and open field production  (Современные технологии опрыскивания в растениеводстве защищенного и открытого грунта) Eng. Boris Bordman;

9.02.2021 - The use of non-conventional water resources for irrigation and its impact on the environment (Искусственные водные ресурсы для орошения и их влияние на окружающую среду) Dr. Yuri Oziransky

10.02.2021 - Principles and implementation of drip irrigation (Принципы капельного орошения для практического применения) Dr. Yuri Oziransky

-Conclusions & Closing

На відкритті курсу учасників вітали організатори вебінару, серед яких Аліна Домчик, Евелін Розентайн, Орі Рабен, пані Олександра Бен Арі, Перший секретар Посольство Ізраїлю в Україні та інші.

Ведуча курсу Аліна Домчик висловила слова привітання у Facebook :

"Мы очень гордимся открыть первый курс 2021 на русском языке для участников из Украины. Израиль и Украина празднуют в этом году 30 лет дипломатических отношений, поэтому этот курс очень символичен для нас. Мы приветствуем 42 участников Уманьского Национального Садоводческого Университета на курсе на тему "Инновационные технологии орошения и защиты растений". Добро пожаловать и удачи!"

Алина Домчик https://www.facebook.com/MATCShefayim