Остання редакція: 18 жовтня 2019

Лекція «Система захисту сільськогосподарських культур від багатоїдних шкідників»

18 жовтня 2019 року на кафедрі захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва відбулася лекція  агронома АФ "Хлібороб" у формі ТОВ, випускника кафедри 2018 року Шургая Андрія Юрійовича на тему «Система захисту сільськогосподарських культур від багатоїдних шкідників»

В лекції взяли участь студенти, аспіранти та викладачі кафедри.

У своїй лекції Шургай А.Ю. ознайомив присутніх з  домінуючими шкідниками і збудниками хвороб ріпаку, поділився досвідом впровадження найкращих систем захисту с-г. культур від шкідливих організмів.

Особливо корисно і цікаво студентам було дізнатись які навички потрібні для того, щоб побудувати успішну кар’єру агронома по захисту рослин.

В кінці лекції  Шургай А.Ю. подякував викладацькому складу кафедри і зазначив, що він є випускником який успішно  працює з тими знаннями  які отримав у вузі.