Остання редакція: 19 липня 2021

Літня школа АПД 2021 «Підходи аграрної політики до розвитку сільських територій та їхнє відображення в рамках аграрної освіти» 05.07. - 09.07.2021 р. в м. Київ.

З 2006 року  в Україні діє проект Німецько-український агрополітичний діалог (АПД).  У 2021 році на навчання запросили викладачів аграрних вузів  і заняття у Літній школі проходили за темою "Підходи аграрної політики до розвитку сільських територій та їх відображення в рамках аграрної освіти".

Навчання в  Літній школі проходило в онлайн та офлайн. Впродовж  п’яти днів німецькі та українські науковці та практики розглядали особливості розвитку аграрного сектору економіки Німеччини та України. Значна увага була приділена  особливостям навчання в аграрних вузах Німеччини.

В останній день всі учасники представили свої презентації, в яких продемонстрували, як отримані знання та досвід можуть бути використані в подальшій професійній діяльності учасника, яка інформація була важливою та які теми  бажано було б ще розглянути .

По завершенню програми Літньої школи АПД-2021 учасники отримали дипломи про проходження курсу.

Доцент кафедри захисту і карантину рослин І.С. Кравець