Остання редакція: 15 вересня 2020

Міжнародна співпраця

Кафедра захисту і карантину рослин продовжує співпрацю  з  MATC MASHAV спільно з консультантами фірми Agri-mechanization and Technology, Ізраїль.

Для підвищення кваліфікації студентів, викладачів, виробників сільськогосподарської продукції на базі кафедри захисту і карантину рослин буде проведено онлайн курс по актуальним питанням сільського господарства.

Основні теми лекцій:

- техніка і технологія захисту рослин та їх вплив на зменшення залишків пестицидів у продукції;

- сучасні технології обприскування і техніка, що використовуються в закритому і відкритому грунті.

- використання різноманітних водних ресурсів для зрошення і краплинної системи поливу.

- теплиці: конструкції, мікроклімат і основні критерії в розробці проектів для закритого грунту.

Віповідальною за проведення курсу є доцент кафедри захисту і карантину рослин Кравец Ирина Станиславовна  (випускниця курсів MATC MASHAV 2018 р.).

Про дати лекцій та місце їх проведення буде повідомлено додатково.