Остання редакція: 25 лютого 2018

Міжнародна Зимова Школа -2018 у Казахстанському національному університеті

З 22 січня по 3 лютого 2018 року Казахський національний аграрний університет провів Міжнародну Зимову Школу - 2018. Мета проведення школи - отримання нових знань, практичних навичок, освоєння інноваційних технологій і методик проведення наукових досліджень.

Учасників привітав ректор Казахстанського національного університету академік НАН РК Тлектес Есполов.

В КазНАУ стало доброю традицією проводити літні магістерські школи. Зимову Міжнародну школу КазНАУ проводить вперше, для її проведення було запрошено інтернаціональну команду викладачів - вчених Казахстану, України, Литви, Польщі, Туреччини, Біолорусії, Узбекистану, Киргизії, Таджикистану, Росії та з представників галузевих науково-дослідних інститутів Казахстану.

Заняття проводились за напрямками: "Управління водними ресурсами", "Зелена економіка", "Іноваційні технології та технічні засоби в сільському господарстві", "Управління природними ресурсами", "Агроінновації в рослинництві", "Ветеринарія", "Технологія виробництва продукції тваринництва".

У програму Зимової школи увійшли лекції, майстер-класи та круглі столи, які дозволять сформувати професійні та міжособистісні компетенції у студентів. Слухачам надавалась унікальна можливість підвищити рівень знань і набути практичних навичок.

Учасники Міжнародної Зимової Школи - 2018 взяли участь в конкурсі START-UP проектів. Кращі проекти були номіновані дипломами.

Диплом І ступеня: тема: " Іноваційні технології вегетативного розмноження лісового садивного матеріалу". Школа "Управління природними ресурсами". Доповідач: Кулькова Анна, Гунькін Георгій, Еркінбекова Гулим, Досманбетов Данияр.

Диплом ІІ ступеня: тема "Еко-туризм, за здоров'я нації!". Школа: "Управління природними ресурсами". Доповідач: Голубенко Вадим.

Диплом ІІ ступеня: тема "Family food". Школа: "Агроінновації в рослинництві". Доповідач: Дюсамбекова Карина, Шуке Аманжол, Байсеіт Гулдана, Турсунбай Серик, Імантаев Марат.

Диплом ІІ ступеня: тема "COSTMA". Школа: "Зелена економіка". Доповідач: Ержанова Сабіна, Нурматова Чолпонай, Замірбеккизи Айжан, Джоробоев Нургази, Токтомуратова Бактигуль, Мірзаєва Айзаада.

Диплом ІІІ ступеня: тема "Розробка імунологічного тесту дослідження молока кобил на сальмонельоз". Школа: "Ветеринарія". Доповідач: Ісакулова Бакитжамал.

Керівництво університету висловило подяку своїм колегам з провідних вузів, які відгукнулися допомогти в проведенні "Міжнародної Зимової Школи - 2018".

Учасник "Міжнародної Зимової Школи - 2018" доцент кафедри захисту і карантину рослин Кравець І.С.

(Фото М. Ботабеков).