Остання редакція: 24 лютого 2021

Навчальна монографія «Шкодочинні організми посівів колосових злаків»

У 2019-2020 роках викладачі кафедри Адаменко Д.М. та Кравець І.С були виконавцями проекту «Розробка та впровадження науково-обґрунтованих елементів вирощування багаторічних злаків на продовольчі та кормові цілі» (науково-дослідна робота, що фінансується за рахунок коштів державного бюджету МОН України).

Результати досліджень висвітлені в навчальній монографії «Шкодочинні організми посівів колосових злаків» авторський колектив Карпенко В.П., Адаменко Д.М., Кравець І.С., Сухомуд О.Г., Притуляк Р.М., Полторецький С.П., Лук’янець О.Д., Шутко С.С., Любич В.В.

Дане видання буде корисним для підготовки фахівців за спеціальностями 202 "Захист і карантин рослин" та  201 "Агрономія". Книга розрахована на науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів і студентів та  фахівців сільськогосподарського виробництва.

Доцент Кравець І.С.