Остання редакція: 13 червня 2019

З 27.05 по 30. 05. 2019 року в Харківському національному аграрному університеті ім. В. В. Докучаєва проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Захист і карантин рослин».  В олімпіаді приймали участь студенти із 16 аграрних  закладів вищої освіти. Від нашого університету їздили студенти Логвінова Н., Александров О., Слупіцький А. та керівник групи доцент кафедри захисту і карантину рослин Суханов С.В.

Олімпіада складалася з випробувань із 4 напрямів: загальна та сільськогосподарська фітопатологія, ентомологія, фітофармакологія з основами агротоксикології, карантину рослин,  і включала завдання різної складності.

За результатами олімпіади студенти нашого вузу отримали відзнаки.

Крім самої олімпіади, організатори підготували для учасників і різноманітну розважальну програму: екскурсію до «Фельдман Екопарк», до музею природи Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна та до історичного центру міста Харкова, Дендрологічного парку Харківського НАУ ім. В.В. Докучаєва.

Текс: Александров О., Слупіцький А., фото Логвінова Н.