Остання редакція: 24 лютого 2020

21 лютого

в Уманському національному університеті садівництва на кафедрі захисту і карантину рослин

в аудиторії № 77 о 10-00 год. відбуалсь лекція Гордія Олексія Вікторовича не тему:

«Особливості навчання у вищих навчальних закладах Голландії та приклади проектів по вирощуванню овочів у закритому ґрунті»

На презинтації Олексій розповів студентам та всім присутнім про особливості навчання в Нідерландах в університеті, в я кому він навчається. Університет має аграрне спрямування та спеціалізується на овочевих культурах.

Велику увагу було приділенно питанню із захисту рослин, а саме овочів в закритому грунті, розповіва та показав деякі елементи захисту культур, які вивчаються та застосовуються на практиці.

Всім присутнім дуже сподобалась лекція, було задано багато запитань та почуто ще більше відповідей.

З матеріалами презинтації можна ознайомитись за посиланням.