Остання редакція: 13 жовтня 2020

ПЛІДНЕ ПОЄДНАННЯ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ

На кафедрі захисту і карантину рослин відбулася online-лекція з використанням конференції Zoom для студентів, аспірантів і викладачів кафедри з досвідченим  фахівцем аграрної справи, випускником УНУС, директором ФГ «Партнер 2016» Чепким Сергієм Іванович.

Сергій Іванович наголосив на важливій ролі науки у виробництві та зазначив, що ніколи не спиняється на досягнутому, постійно вчиться і впроваджує наукові досягнення. Він обґрунтував новітні принципи формування сівозмін з точки зору захисту рослин, розкрив важливе значення оптимізації системи живлення рослин та інтегрованого захисту їх від хвороб, шкідників і бур’янів.

Сергій Іванович ознайомив слухачів із діяльністю свого господарства і поділився досвідом отримання високих урожаїв. При цьому наголосив, що високих результатів на виробництві досяг завдяки якісним знанням, отриманим у стінах університету. За це він подякував своїм викладачам, які підготували його до вирішення різнопланових «викликів» в аграрній сфері.

Наприкінці online-лекції Сергій Іванович відповів на численні запитання.