Остання редакція: 03 жовтня 2017

Практичне заняття з вірусології в лабораторії біотехнологій Уманського НУС

На практичних заняттях з вірусології на кафедрі захисту рослин вивчають найпоширеніші хвороби сільськогосподарських рослин, які спричинені вірусами, віроїдами та мікоплазмами. Важливим засобом захисту від вірусних хвороб є вирощування безвірусного матеріалу. На практичному занятті з 31-зр та 11к-зр канд. біол. наук, професор Уманського НУС Шевченко Ж.П. пояснює основні переваги такого методу. В лабораторії біотехнологій Уманського НУС вирощують безвірусний матеріал картоплі, ожини, суниці. Завідувач лабораторії Майборода Віталій Миколайович розповів та пояснив студентам про основні етапи створення та догляду за такими рослинами, особливості температурного режиму, освітлення, поживних середовищ.