Остання редакція: 11 травня 2021

Практичний досвід для викладачів і аспірантів кафедри

На кафедрі Захисту і карантину рослин Уманського НУС з онлайн-лекцією на тему: «Ринок сучасних  пестицидів» виступила керівник служби регіональних продажів компанії «Адама Україна»  Вікторія Попроцька.

Вікторія Попроцька відмітила, що застосування пестицидів для регуляції чисельності  шкідливих організмів є невід’ємною складовою частиною сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур.

Вона розповіла  про сучасний асортимент пестицидів, препаративні форми пестицидів, класифікацію пестицидів, способи застосування і механізм дії пестицидів. Нею був проведений порівняльний аналіз діючих речовин пестицидів, дозволених до використання в ЄС та України.

Лектор відповів на численні питання аспірантів та викладачів стосовно засобів захисту сільськогосподарських культур.

Загалом онлайн-лекція була дуже цікава і всі присутні із великим задоволенням її сприйняли.