Остання редакція: 22 травня 2021

Участь викладачів кафедри захисту і карантину рослин в онлайн-вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle»

Викладачі кафедри захисту і карантину рослин були слухачами онлайн-вебінару «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який відбувся в рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 19 травня 2021 року.Основні питання, що розглядались на вебінарі стосувались  можливостей використання  платформи дистанційного навчання Moodle в навчанні. Були обговоренні аспекти створення дистанційних курсів на базі сучасної платформи дистанційного навчання Moodle та їх адміністрування.

Спікером вебінару була Галина Родащук – кандидат економічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій Уманського НУС

Викладачі кафедри  вдячні організаторам вебінару за проведений вебінар та інформацію для покращення навичок в користуванні  платформою дистанційного навчання Moodle в навчальному процесі.