Меню
Остання редакція: 28 жовтня 2019

Екскурсія в дендропарк «Софіївка»

          Тепла осінь, як раз хороша пора для екскурсій, тому студенти спеціальності «Захист рослин» відвідали дендропарк Софіївка. До них приєдналися також члени студентської ради факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

           Андрієнко Наталя Еріківна, працівник архіву Уманського НУС, розповіла про те як тісно пов’язана історія університету і дендрологічного парку. Екскурсійний маршрут проходив старою частиною парку, яка була ще зроблена за життя Станіслава і Софії Потоцьких.

          Націона́льний дендрологі́чний парк «Софі́ївка» є шедевром світового садово-паркового мистецтва кінця XVII — початку XIX століть і  входить до списку десяти найкрасивіших парків Європи.   Парк розміщений на площі 160 га, в ньому можна побачити понад 2000 видів місцевих та екзотичних дерев і кущів. Архітектором  проекту і керівником будівництва парку був  інженер Людвіг Метцель. Парк був створений у майже безлісій місцевості, навколо русла річки Кам'янкою, з використанням елементів грецької міфології.

      Нинішній парк є чудовим місцем для прогулянок, відпочинку, побачень, вивчення ботаніки, архітектурного мистецтва, чудових фотосесій. Студенти мали можливість зануритися в минуле парку, відпочити після занять, і зробити чудові фотографії.

Куратор Кравець І.С.

фото студентів спеціальності «Захист рослин»