Остання редакція: 11 червня 2021

Вебінар «Soft skills – важлива складова в роботі педагога

Викладачі кафедри захисту і карантину 08 червня 2021 року були слухачами вебінару «Soft skills – важлива складова в роботі педагога», який провела практичний психолог, психолог-консультант Валентина Мазуренко.

Була представлена важлива інформація для розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників, показані цікаві інноваційні освітні моделі, які дадуть можливість викладачеві стати порадником, новатором, дослідником, організатором для студентів.

Слухачі вебінару переконались у важливості «soft skills»  як в роботі, так і в житті, однак для їх розвитку необхідно більше часу та терпіння.

Дякуємо НКЦ «Інститут післядипломної освіти та дорадництва» УНУС за цікавий вебінар і чекаємо на нові.

Ірина Кравець, доцент кафедри захисту і карантину рослин