Остання редакція: 23 квітня 2020

"Техника и технология защиты растений"

22 квітня доцентом Кравець І.С., завідувачем кафедри Крикуновим І.В. та державним референтом Міністерства сільського господарства Ізраїлю Борисом Бордманом було організовано онлайн лекцію "Техника и технология защиты растений".

Кравець І.С. представила лектора Б. Бордмана слухачам, яких до речі було багато. Серед них не лише викладі кафедри захисту і карантину рослин, а також  й інших кафедр університету та студенти різних спеціальностей.

В лекції було розглянуло різноманітні питання, які мають суттєвий вплив на якість та ефективність обприскування плодово-ягідних та овочевих культур. Показано як правильно вибрати умови та засоби для обприскування. Представлено сучасний асортимент обприскувачів, в конструюванні яких враховано особливості різноманітних культур.

Хочемо подякувати Борису Бордману за змістовну і цікаву лекцію та надіємося на продовження співпраці в різних форматах.

Організатори зустрічі: доцент І.С. Кравець,

завідувач кафедри І.В. Крикунов