Остання редакція: 18 листопада 2021

Участь у міжнародній конференції Global Conversations Feeding the World

Викладачі кафедри  Адаменко Д.М. та Кравець І.С.  ведуть дослідження з вивчення багаторічних злакових культур. Тематика була розпочата Сухомуд О.Г., завдяки її напрацюванням за даною тематикою отримано грант на дослідження «Розробка та впровадження науково-обґрунтованих елементів вирощування багаторічних злаків на продовольчі та кормові цілі» (науково-дослідна робота, що фінансується за рахунок коштів державного бюджету МОН України 2019р., 2020 р.)

Нині робота за даною тематикою продовжується.

Роботу науковців кафедри захисту і карантину рослин було висвітлено17 листопада 2021 року на міжнародні конференції Global Conversations Feeding the World  і високо оцінено координатором проекту в США PhD Valentín D. Picasso Risso,  Agronomy University of Wisconsin, Madison.