Меню
Остання редакція: 15 травня 2020

Відкрита лекція " Принципы капельного орошения для практического применения "

Кафедра захисту і карантину рослин Уманського національного університету садівництва продовжує міжнародну співпрацю, не зважаючи на карантин.

14 травня доцентом Кравець І.С., завідувачем кафедри Крикуновим І.В. та Юрієм Озіранським було організовано онлайн лекцію

" Принципы капельного орошения для практического применения ".

Юрій Озіранський (Yuri Oziransky), кандидат наук, спеціаліст по керуванню водными ресурсами. Працював в інженерних фірмах Ізраїлю, в державному комітеті по водних ресурсах, в МІД Ізраїлю в учебному центрі МАШАВ по сільському господарству і воді на посаді завідуючого відділом курсів на російській мові. На даний момент працює у фірмі «Агромеханизания и технологии» Ізраиль.

Кравець І.С. представила лектора Ю. Озіранського слухачам. На лекції були присутні викладачі та аспіранти кафедри захисту і карантину рослин, інших кафедр університету та студенти різних спеціальностей.

В лекції було розглянуло різноманітні питання по крапельному зрошенню, особливості його організації та будови поливної системи, значення для продуктивності сільськогосподарських культур та інші.

Хочемо подякувати Юрію Озіранському за змістовну і цікаву лекцію та надіємося на продовження співпраці в різних форматах.

 

                                   Організатори зустрічі: доцент І.С. Кравець,

                                                    завідувач кафедри І.В. Крикунов