Остання редакція: 01 вересня 2021

Вітаємо перший курс спеціальності "Захист та карантин рослин"

Сьогодні в пеший день осені, в День знань відбулось знайомство першокурсників кафедри із нашим університетом.

На урочистих заходах були представлені виставки кафедр всього університету, висловлені побажання та привітання декана, ректора та інших шановних людей із початком нового навчального року!

На нашій кафедрі в цьому році було сформовано три групи першокурсників - 11 зр, 11к зр та 11 мб зр.

Куратори цих груп Суханов С.В. та Чухрай Р.В. провели з студентами цих груп огранізаційну та виховну роботу, познайомили їх з нашою кафедрою, розповіли про переваги навчання в нашому закладі та на кафедрі.

Крім того провели екскурсії по відомих місцях університету, виставках кафедр, розвповіли історію університету та кафедри.

Після привітань на святковій лінійці, обговорили питання, які задавали студенти та побажали їм успішного навчального року.

Куратори: Суханов С.В., Чухрай Р.В.