Остання редакція: 20 березеня 2017

Всеукраїнська наукова конференція "Актуальні питання захисту рослин"

16 березня на кафедрі захисту і карантину рослин Уманського НУС відбулась важлива подія для нашої кафдери - всеукраїнська наукова конференція "Актуальні питання захисту рослин".

На конференції були присутні доповідачі з інших міст та університетів України, керівництво університету, викладачі, аспіранти та студенти нашого університету. Теми доповідей торкались різних аспектів захисту та карантину рослин, що підкреслює важливість розвитку досліджень та випробувань із даної тематики. Були висвітлені проблеми з економічною точки зору, презинтації нових препаратів та теми майбутніх дослідів досліджень.
Дана конференція висвітлила чимало нової та цікавої інформації, особливо в напрямі сучасних досліджень.

Чухрай Р.В., асистент кафдри захисту і карантину рослин