Остання редакція: 07 квітня 2017

Всеукраїнська студентська наукова конференція, приурочена 160-річчю від дня народження видатного садівника Василя Васильовича Пашкевича

Секція захисту рослин Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченоїї 160-річчю від дня народження видатного садівника Василя Васильовича Пашкевича працювала 5-6 квітня 2017 року (аудиторія № 72)

В роботі секції прийняли участь 51 студент І-V курсів, що навчаються за напрямом захисту рослин, агрономії, плодоовочівництва факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, агрономії

На засіданні заслухано і обговорено 21 наукова доповіді студентів, в тому числі з питань фітопатології 8 доповідей, з питань ентомології 9 доповідей, гербології - 2, загальних питань з захисту рослин 1 доповідь, одна доповідь «З історії створення студентського наукового гуртка та його сьогодення» ( доп. староста гуртка Черпак Світлана, студентка 51зрм групи).

Учасники секції схвалили заслухані доповіді. Студентам 51зрс та 51зрм груп матеріали досліджень продовжити та використати для написання дипломних робіт. Студентам ІІ, ІІІ, ІV курсів продовжити дослідження, експериментальний матеріал використати для підготовки рефератів, звітів, наукових публікацій в журналах сумісно з керівниками дипломних робіт.

Учасники секції відзначили кращих доповідачів, зокрема І.Ю. Зінченка, М.Р. Уманчик, Д.В. Лаврик, О.О. Бец, Н.С. Сушинський, В.В. Фелоненко, С.П. Черпак, О. Глібовський, Р.А. Клименко, А.Д. Маланчук, Т. Поліщук, Л. Маценко.

Серед активних учасників конференції, також відзначити студентів: А. Шургай, Л. Маценко, Ю. Кучковська, В. Ковтуненко, Л. Гейко, К. Химич, В. Котов, І. Гома, О. Поміркований, Р. Ткаченко, І. Бортніков, Ю. Богомаз.

Учасники секції вважають, що заохочувальну премію НСТ Уманського НУС доцільно надати студентам:

1. Фелоненко В.В. – 41зр(керівник доцент Кравець І.С.)
  2. Черпак С.П. – 51зрм (Шевченко Ж.П., як керівник гуртка)
  3. Зінченко І.Ю. – 41зр (керівник доцент Мостов’як С.М.)

Учасники секції захисту рослин висловили побажання наукову студентську конференцію і надалі приурочувати до дня видатних дат, до того ж, в роботі наукової студентські конференції, а особливо в роботі секції  захисту і карантину рослин, повинні приймати участь студенти всіх без виключення курсів, адже вона є школою, де набувається вміння організовувати, аналізувати, спілкуватися з колегами, де навчаються студенти ораторському мистецтву.